Hikayemiz

Firmamız KÜÇÜKPARMAK METAL ın temelleri 1948 yıllarına dayanmaktadır. Gaziantep’te 1948 yılında MEHMET KÜÇÜKPARMAK tarafından kurulan, hassas torna, teknik bobinaj atölyesi birçok konuda ilklere imza atmış, değerli sanayici ve ustaların yetişmesine katkıda bulunmuştur. Bu tecrübeli engin geçmişimizle o ilk günlerdeki hassas ve teknik düşüncelerimizle her türlü çelik ve malzeme satış , kesim işleri ile bölgemize hizmete devam etmekteyiz.

Sanayi ve imalat sektörünün temeli kaliteli , menşei belli , sertifikalı, ekonomik, uygun çeliğe bağlıdır. Türkiye gibi gelişmekte olan sanayileşen ülkelerin gelişmişlik ölçüleri, o ülkedeki çelik üretimine ve tüketimine bağlıdır. Eğer sanayide ve imalat sektöründe temel girdilerden olan çelik ve yan ürünleri kaliteli, hızlı ve ucuz temin edilemezse ,rekabet gücü yüksek, teknolojik ve kaliteli imalatın gelişmesi mümkün değildir.

Teknolojinin her alanda gelişmesi bu alanda yeni ürünlerin oluşmasına sebep olmuştur. Mukavemetli , ömrü uzun ,kalitesi yüksek çelik ve alaşımlar yakından takip edilmektedir.

Firmamız KÜÇÜKPARMAK METAL bu düşüncelerle teknik bilgi ve geçmişiyle , saygılı ticari ilişkileriyle, geniş stok , bol çeşit ve uygun fiyatlarla bölgemizdeki sanayicilere hizmete vermeye devam etmektedir.